اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
708 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
740 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
712 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 2 سال قبل
در فیلم ها
0 0
997 بازدید

کانون منطقه 8چهارمین نشست نمایندگان گروه های دانشجویی حامی محیط زیست و منابع طبیعی منطقه 8 کشور، 13 بهمن، با حضورنمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های یزد،کاشان، شهرکرد، آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، مهندس تیموری رئیس واحد صنعتی اصفهان ضمن خیر مقدم به دانشجویان حاضر در نشست، گفت: فعالیت های دانشجویی همیشه ارزشمند و قابل تقدیر است حال اگر این فعالیت ها در راستای حفاظت محیط زیست که یک مسئله عمومی و عام المنفعه است از ارزش ویژه ای برخوردار است.

همچنین مسئول سازمان دانشجویان جهاد صنعتی اصفهان، با بیان این مطلب که جهاد دانشگاهی از طرح های پیشنهادی، حمایت و استقبال می کند افزود: این نشست ها باعث هم افزایی ، تقویت اراده و همدلی بیشتر شده و حضور دانشجویان از عامل اصل حرکت های محیط زیستی است.

ابراهیم کمالی به تبیین اهداف باشگاه و آموزه های نشست سالانه در بابلسر پرداخت و مفاد کارگروه های آب، پسماند و اکوتوریسم باشگاه را بیان کرد.

گفتنی است؛ اجرای برنامه های مشترک توسط انجمن ها و کانون ها در سال آینده، نقدی بر اقامت گاه بوم گردی استان های یزد، شهرکرد و اصفهان در جهت توسعه اکوتوریسم در منطقه 8، تهیه نشریه حوضه تالاب گاوخونی با عنوان" سراب تا پایاب خلق ایده و ارائه راهکارهای کاربردی در حوزه پسماند، آب و اکوتوریسم با مشورت کارشناسان، شناسایی کانون ها و انجمن ها علمی فعال در منطقه و دعوت ایشان در جلسات آینده، بازدید از میراث فرهنگی و ابنیه تاریخی اصفهان و حضور در همایش تالاب بین المللی گاوخونی از جمله مصوبات و برنامه های این نشست یک روزه بود.

 

مطالب بایگانی شده