اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
708 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
740 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
712 بازدید

تیزر رسمی معرفی لپ تاپ گیمینگ شائومی

جزئیات
توسط مدیر سایت 2 سال قبل
در فیلم ها
0 0
1,055 بازدید

آزمون3نتایج مسابقه شب یلدا به زبان‌انگلیسی که توسط اداره آموزش، برنامه‌ریزی و نظارت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، سرپرست اداره آموزش، برنامه‌ریزی و نظارت واحد گفت:" شب یلدا "یک سنت دارای ارزش‌های فرهنگی در بین ایرانیان است. شب نشینی و دیدار و گفتگو با اعضای خانواده و اقوام که از آن در دین مبین اسلام بعنوان «صله رحم» یاد شده و بسیار مورد سفارش قرار گرفته شده، از شاخصه های اصلی این سنت ایرانی است.

علی حسینی افزود: در راستای ارج نهادن به این سنت اصیل ایرانی، برای اولین‌بار نظرسنجی شب یلدا به زبان‌انگلیسی توسط معاونت آموزشی واحد برگزار شد. برگزاری نظرسنجی به زبان‌انگلیسی جذابیت بیشتری برای فراگیران دوره‌های زبان‌انگلیسی ایجاد کرد و امکان انتشار (الکترونیکی) این نظرسنجی در سطح بین‌المللی را برای افراد غیر فارسی زبان فراهم نمود.

وی تصریح کرد: در این نظرسنجی، از افراد پرسیده شده بود که از بین کارهای رایج در شب یلدا از قبیل دیدار با بزرگترها، شاهنامه و حافظ خوانی، کادو دادن به تازه عروس‌ها و دامادها و خوردن آجیل، انار و هنداونه، کدام مورد محبوبیت بیشتری دارد.

وی افزود: از میان 400 نفرشرکت کننده، در پاسخ به سوال چهار گزینه ای

?which one is more popular at yalda night

  1. .Visiting grandparents
  1. .Reciting poetry such as shahameh or hafez
  1. .Giving presents to newlyweds
  1. .Eating nuts, pomegranates, and watermelons

55% گزینه یک، 13% گزینه دو، 2% گزینه سه و 30% گزینه چهار را انتخاب کرده بودند.

گفتنی است؛ به سه نفر از برگزیدگان این مسابقه به نام‌های فاطمه حاتمی 155----0936، محمد مقصودی 735----0913، پارسا اکبری 691----0913، به قید قرعه، مبلغ دو میلیون ریال تخفیف استفاده از دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی تعلق گرفت.

مطالب بایگانی شده