اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
708 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
740 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
712 بازدید

تیزر رسمی معرفی لپ تاپ گیمینگ شائومی

جزئیات
توسط مدیر سایت 2 سال قبل
در فیلم ها
0 0
1,054 بازدید

آب وبرق1 توسط روسای جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اصفهان، 26 دی ماه، تفاهم نامه همکاری امضا شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، این تفاهم نامه در راستای فراهم سازی امکان بهره برداری بهینه از امکانات مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اصفهان، بمنظور ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و فرهنگی به دانشجویان مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، منعقد شده است. به عبارتی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اصفهان به عنوان همکار بخشی از وظایف دانشجویان مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان اعم از تامین فضای آموزشی، کارگاه ها و آزمایشگاه های تخصصی و خدمات اداری-آموزشی دانشجویی و فرهنگی را برای جهاددانشگاهی به انجام خواهد رساند و مسئولیت کلی دانشجویان به عهده جهاددانشگاهی خواهد بود.

رئیس واحد صنعتی اصفهان در آئین امضای این تفاهم نامه ضمن تبريك انتصاب دكتر قيصري به سرپرستی واحد استانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان، ابراز امیدواری کرد این تغییر باعث رشد و شكوفائي مراكز علمي كاربردي استان و همچنین همكاري بيش از يك دهه جهاددانشگاهی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اصفهان، باعث خير و بركت شود.

مهندس مرتضی تیموری افزود: اين تفاهم ‏نامه پاسخگوي تمام فعاليت‏ هاي مركز بوده و مجتمع آب و برق، توانمندي‏ هاي نيروي انساني و امكانات آموزشي را بمنظور بهره ‏برداري براي دانشجويان در اختيار قرار مي‏ دهد و اين تفاهم ‏نامه باعث ارائه خدمات بهتر آموزشي و مهارت‏ هاي لازم به دانشجويان و ان شاءالله موجب رضايت خداوند می باشد.

سرپرست واحد استانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی نیز با ابراز خرسندی از همكاري جديد دو مجموعه توانمند جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اصفهان گفت:انتظاراین است که با توجه به امكانات و توانمندي های دو مجموعه ارائه‏ ي خدمات به دانشجویان با بهترين امكانات فراهم شود.

دکتر مهدی قیصری افزود: اين تفاهم‏نامه فرصت بي‏ نظيری فراهم مي‏ كند تا دانشجويان در محيط واقعي كار، آموزش‏ هاي لازم را که سبب بهبود كيفيت مي ‏شود، فرا گيرند.

وی تصریح کرد: با توجه به ظرفيت‏ هاي مجتمع آب و برق، رشته ‏هائي را به جهاددانشگاهی داده ‏ايم و انتظار داريم كه مجتمع آب و برق هم خود را مسئول بداند و باعث ارائه‏ ي خدمات مطلوب تر به دانشجویان شود و آموزش علمي كاربردي باعث ارتباط نزديك صنعت در اجراي برنامه ‏هاي آموزشي ‏باشد.

دکتر قیصری خاطر نشان کرد: علاقمنديم كه بستر آموزشي در محيط واقعي كار به نحو احسن فراهم شود و از هر تفاهمي که بين بخش صنعت و آموزش صورت بگيرد حمايت مي‏ كنم و اطميمنان داريم با تجربه ‏اي كه مجتمع آب و برق دارد، ضمن پاسخگوئي به نياز جامعه‏، كار را به اهلش مي‏ سپاريم و اين تفاهم ‏نامه اين اطمينان را مي‏ دهد كه براي آموزش با توان جهاددانشگاهی و استفاده از امکانات و توانمندی های مجتمع آب و برق، به اهداف دانشگاه كه آموزش‏ هاي كاربردي و مهارتي است برسيم.

 

مطالب بایگانی شده