اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
748 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
782 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
756 بازدید

تیزر رسمی معرفی لپ تاپ گیمینگ شائومی

جزئیات
توسط مدیر سایت 2 سال قبل
در فیلم ها
0 0
1,110 بازدید

kargahe tejarisaziمجموعه کارگاه‌های تجاری سازی ایده با رویکرد ایجاد ایده های فناور و تبدیل ایده به استارتاپ در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون آموزشی این واحد اظهار داشت: مجموعه کارگاه‌های تجاری سازی ایده با رویکرد ایجاد ایده های فناور و تبدیل ایده به استارتاپ، از تاریخ بیست و سوم آبان ماه سال جاری در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به همت دفتر کارآفرینی این مرکز آغاز شد.

غلامرضا انداده گفت: موضوعاتی که تاکنون مورد بحث قرار گرفته؛ مبانی مدیریت راهبردی کسب­ و­ کار و طراحی طرح کسب و کار(مراحل راه­اندازی کسب­و­کار و موارد مورد نیاز برای جذب سرمایه­گذار)، اصول اولیه تیم سازی و همکاری تیمی و مزایای رقابتی در کسب و کار (بخش­بندی بازار و ارائه ارزش مناسب به هر بخش بازار)

وی افزود: سخنرانان و حامیان شرکت کننده در این کارگا‌ه‌ها گروهی از مشاوران کسب­و­کار در حوزه تجارت الکترونیک، بازاریابی و فروش، امور مالی، وب وزیرساخت شبکه و امنیت شبکه می باشند.

شایان ذکر است این دفتر در ادامه فعالیت‌های خود در نظر دارد با حمایت معنوی از کسب و کارهای نوپای دانشجویی زمینه بهره­برداری از نیروی جوانی و تخصص دانشجویان را در راستای ایجاد کسب و کار مناسب و موفق فراهم نماید.

مطالب بایگانی شده