اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
708 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
740 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
712 بازدید

تیزر رسمی معرفی لپ تاپ گیمینگ شائومی

جزئیات
توسط مدیر سایت 2 سال قبل
در فیلم ها
0 0
1,054 بازدید

شهدا2نهاد انقلابی جهاددانشگاهی 103 شهید به انقلاب اسلامی و در راه آرمان‌های والای آن تقدیم نموده است. از این تعداد 4 شهید والا مقام از واحد صنعتی اصفهان تقدیم آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، شهید فرامرز آذری، شهید محمد حسن زریباف، حسین مقیمی زاده و شهید عبدالله فرهادی، شهدای گرانقدر و عزیز جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان می باشند که در سنگر پشتیبانی علمی، فناوری و تجهیزات و طرح های نظامی، در جریان تجاوز رژیم بعث عراق به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران، با سالار شهدا حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و شهدای کربلا محشور شدند.

38سال فعالیت جهاددانشگاهی، مرهون خون شهداست و سرمایه‌ی واقعی ما در این نهاد انقلابی، تنها تداوم راه آن عزیزان مخلص و خداجوست.

گفتنی است؛ بیش از نیمی از شهدای جهاددانشگاهی را دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی و مهندسی تشکیل می‌دهند.
55 شهید فارغ‌التحصیل یا دانشجو در رشته‌های فنی و مهندسی، 16 شهید در رشته‌های علوم پایه، 11 شهید در رشته‌های علوم انسانی و هنر، 9 شهید تکنیسین، 7 شهید در مجموعه‌های علوم پزشکی و 5 شهید در سایر بخش‌های جهاددانشگاهی، افتخار این نهاد و گواه بر رهروی آن پاکان در مدار آیه شریفه وَ «یُزَکّیهِم وَیُعَلِّمُهُمُ الکِتابَ وَالحِکمَهَ» است که بر تارک نشان جهاددانشگاهی، نقش بسته است.

همچنین روز 27 دی‌ماه نیز  به‌عنوان نماد پیشگامی و جهاد مقدس در راه خودباوری و خودکفایی دفاعی دانش‌بنیان «روز شهدای جهاددانشگاهی» نام گرفته است.

مطالب بایگانی شده