اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
708 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
740 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
712 بازدید

تیزر رسمی معرفی لپ تاپ گیمینگ شائومی

جزئیات
توسط مدیر سایت 2 سال قبل
در فیلم ها
0 0
1,055 بازدید

رونمایی فجر2جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی اصفهان در " نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی " در شهرستان خمینی شهر حضوری فعال یافتند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در غرفه واحد صنعتی اصفهان و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی، توانمدی ها، فعالیت ها و پرژه های انجام شده در حوزه های مختلف واحد، در معرض دید بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرار گرفته است.

در برناماه افتتاحیه نمایشگاه، با حضور مهندس مسلم زاده فرماندار و تعدادی از مسئولین شهرستان خمینی شهر، از تازه های نشر شعبه سازمان انتشارت واحد صنعتی اصفهان، رونمایی شد.

پایداری معاون فرهنگی واحد صنعتی اصفهان در گزارشی به فرماندار شهرستان خمینی شهر، با بیان این مطلب که هم اکنون 11 عنوان جدید کتاب رونمایی می شود، تصریح کرد: شعبه سازمان انتشارات واحدصنعتی اصفهان، تاکنون بیش از 350 عنوان کتاب در زمینه های مختلف فنی- مهندسی، کشاوری و عمومی چاپ نموده است که برخی عناوین 28 مرتبه تجدید چاپ شده و برخی هم به عنوان کتاب برگزیده سال در رشته های مربوطه انتخاب و برخی از عناوین نیز توسط اساتید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، به عنوان بهترین مرجع درسی دانشجویان، تدریس می شود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه از 6 بهمن ماه آغاز و به مدت یک هفته، از ساعت 8 الی 12 و 16 الی 19:30در حسینیه ثارالله خمینی شهر آماده بازدید علاقمندان می باشد.

مطالب بایگانی شده